1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do stopki

Rada Ośrodka

Skład Rady Ośrodka Bioetyki NRL VII kadencji:
W okresie od 26 czerwca 2015 r. do 23 maja 2018 r.:
lek. dent. Zdzisław Annusewicz

lek. med. Mariusz Janikowski

prof. dr hab. n. med. Romuald Krajewski

dr n. med. Konstanty Radziwiłł – rezygnacja z dniem 24 sierpnia 2017 r.

prof. dr hab. n. med. Krystyn Sosada



W okresie od 23 czerwca 2014 r. do 25 czerwca 2015 r.:

lek. dent. Zdzisław Annusewicz

prof. dr hab. n. med. Romuald Krajewski

prof. dr hab.n. med. Eugeniusz Małafiej

dr n. med. Konstanty Radziwiłł

prof. dr hab. n. med. Krystyn Sosada